Osvětlení in-lite

Profesionální osvětlovací systém in-lite. Moderní technologie.
in-lite je mladá, dynamicky se rozvíjející, nizozemská společnost, který si vytyčila cíl navrhovat, vyvíjet a distribuovat výrobky určené pro moderní venkovní osvětlovací systémy. Svou činností určuje designové a technologické trendy venkovního osvětlení soukromých i veřejných ploch. Tohoto cíle dosahuje vlastní cestou, kreativním a inovativním přístupem a stálým začleňováním nejnovějších technických poznatků do svých produktů.
Všechny výrobky in-lite jsou založeny na 12voltovém bezpečném napětí a moderních LED technologiích. Při vývoji celého systému i jednotlivých prvků - zejména svítidel - se in-lite soustřeďuje na maximální funkčnost svítidel, zařazování technických inovaci, vysokou estetickou úroveň všech produktů, nejvyšší kvalitu a zejména jejich snadné používání. Výrobky in-lite jsou dostupné prostřednictvím sítě partnerských distribučních společností specializujících se na návrh osvětlovacích systémů a technologií venkovních zahradních a parkových ploch.Koncept systému zahradního osvětlení in-liteČtyři hlavní důvody, proč zvolit značku in-lite.

1. Provozní napětí 12V je zcela bezpečné i při porušení kabelu ke svítidlům !
2. Montáž systému je mimořádně jednoduchá, transformátor stačí pouze připojit do zásuvky !
3. Montáž systému a kabelových rozvodů je velmi rychlá díky propracované koncepci s unikátními připojovacími konektory Easy Lock a
odbočkami CC-2. A protože zde pracujeme s nízkým bezpečným napětím 12V není třeba pro instalaci systému in-lite zvláštní kvalifikace.
4. Díky pokročilé moderní koncepci výroby produktů in-lite a vysoké kvalitě výrobků je na všechny produkty poskytnuta výrobcem nadstandardní.
5-ti letá záruka.Výhody jsou zřejmé:

1. Výrazně delší životnost oproti jiným zdrojům,
až 50.000 provozních hodin !
2. Výrazně nižší spotřeba elektrické energie... až 7x nižší oproti
halogenovým svítidlům
3. Výrazně nižší povrchová teplota svítidla ... cca 50stupňů Celsia
oproti 140-150 st C u halogenových svítidel.
4. Barevné spektrum světla Warm White ( teplá bílá)
jako preferované provedení.
5. Díky nízkému příkonu je návrh celého systému
i jeho instalace velice jednoduchá.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem.Fotky našich realizací trávníků